Kuvagalleria
R/C FW 190 D9 & Bf 109 F & Futaba EXP
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Myydään pitkään seinällä roikkuneet ja laatikossa makailleet radiokennokit tykötarpeineen. Kaikki myydään kerralla.
Alfamodelin R/C sähkölennokit ovat laadukkaasti valmistettuja ja jotka ovat hyvin esikuvansa mukaisia. Lentävät myös melko hyvin mutta ihan aloittelijalle ne eivät mielestäni sovi.
Futaba EXP radiot ei juuri esittelyjä kaipaa ja nämäkin täysin toimivat ja olleet vähäisellä käytöllä. Tämän mallin saa ohjelmoitua myös helikopterikäyttöön. Kaikki koneet ja laitteet jääneet lento- ja käyttökuntoisina seisomaan. Akkuja ei ole mihinkään laitteeseen.
Fw 190 D9 lennätetty paljon ja se jo näkyykin. Korjattukin useamman kerran. Sisältää harjattoman moottorin, noparin, servot ja vastaanottimen. Lennätyskunnossa. Tuotelinkki -> https://www.alfamodel.cz/index.php?_RQhow=listdetail&_RQwhat=product&_RQid=0216&_RQid_2=0222%2FB&_RQlang=eng&_RQstate=usa
Bf 109 F lennätetty kerran. Sisältää harjattoman moottorin, noparin, servot ja vastaanottimen. Lennätyskunnossa. Tuotelinkki -> https://www.alfamodel.cz/index.php?_RQhow=listdetail&_RQwhat=product&_RQid=0218
Futaba EXP6 täysin toimiva ja hyväkuntoinen radio. Tuotelinkki käyttöohjeisiin ->
http://manuals.hobbico.com/fut/6exp-manual.pdf
Muut kuvissa näkyvät laturit, akut, servopyörät, balancerit, huiskat jne. saa kylkiäisinä kauppaan mukaan. Lisäksi mukaan saa halutessaan R/C yllätyslaatikon -70/-80 luvulta sisältäen mm. Futaban FM 27 Mhz lennokkiradion ja OS Max 40 moottorin sekä muuta hilpettä. Nouto Kangasalta.
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 18.2.2025 klo 8.27 ・ Ilmoituksen tunnus: 10670779