Kuvagalleria
Sari Helin/Ilkka Lääveri - Kokkauksia - Huonon äidin ja Huippukokin keittokirja
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Ei aina sitä samaa vaan jotain uutta ja ihanaa, toivoi Huono Äiti -yhteisön jäsen ruokakirjalta. Tästä syntyi Kokkauksia, joka on kunnianosoitus kotimaiselle raaka-aineelle ja arjen juhlalle.
Palkittu keittiömestari Ilkka Lääveri toteutti reseptiikan Huonon Äidin seuraajien toiveiden pohjalta. Kirjassa on 70 helposti syntyvää reseptiä. Kirjan upeat kuvat on kuvattu eri puolilla Suomea Kuusamossa, Keski-Suomessa, Tampereella ja Helsingissä yhden ruokavuoden aikana.
Huonon Äidin perustaja toimittaja ja
kirjailija Sari Helin on kirjoittanut kirjaan ruokatarinat, joita voi maistella kokkauksen valmistumista odotellessa.
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 9.2.2025 klo 12.18 ・ Ilmoituksen tunnus: 12277252
Myyjän muut ilmoitukset
Näytä kaikki (96)Samankaltaisia ilmoituksia
8 €
![Ilmoituksen kuva](https://img.tori.net/dynamic/480x480c//2024/4/vertical-0/28/2/775/137/2_cb9b9084-e13e-4cca-b481-39bd98f37627.jpg)