Kuvagalleria
Uusi paksuhko untuvatakki, koko 50
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Koko: 50
Tyyppi: Talvitakki
Väri: Musta
Elloksen uusi paksuhko ja siksi raskas noin 1,6 kg untuvatakki, jota on vain sovitettu. Hintalaput on leikattu kyllä jo pois. Takki on suoran mallinen. Sen päälikangas on paksuhkoa hieman kiiltävää keinomateriaalia. Takissa on irrotettava tekoturkiskaulus ja lumilukot hihan suissa. Pelkkänä plussana todella sähäkän näköiset vetoketjut.
Kuvissa takki on hieman ryppyinen, sillä vetäisin sen juuri talven ensimmäistä pakkaskautta varten esille kaapin ylähyllyltä. Valitettavasti huomasin samalla laihtuneeni syksyn aikana niin paljon, ettei tämä todellinen löytö enää sovi minulle yhtään, niinpä myyn pois sopivamman kokoiselle ihmiselle.
Mittoja noin:
Olka-helma: 96
Kainalo-kainalo: 65-66
Kissatalous. Sovitus ja nouto Oulun Kuivasrannasta. Postitus kuluja vastaan.
Huomaa, että takki lähtee viimeistään helmikuun lopussa hyväntekeväisyyteen, eli poistuu pian myynnistä. Tämä onkin ulosheittohina.
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 6.2.2025 klo 13.01 ・ Ilmoituksen tunnus: 18550517