Kuvagalleria
Tracker Artemis tutkapanta
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Myydään kolme vuotta vanha Artemis tutkapanta. Vähän käytetty. Myydään tarpeettomana. SIM-kortissa ei käyttöaikaa -> pitää ladata lisää. Voidaan lähettää, jolloin +10€ lähetyskuluja.
Tracker Artemis 4G IoT/2G koiratutka takaa turvallisen ja huolettoman metsästyskokemuksen. Tämä huipputeknologialla varustettu laite tukee 2G-verkkoa sekä uutta vähävirtaista IoT 4G-teknologiaa (NB-IoT / LTE-CAT M1). Valmiiksi asennettu IoT-SIM-kortti varmistaa yhteyden. Tracker Artemis -koiratutkan suuri akku ja alhainen virrankulutus tekevät siitä luotettavan kumppanin sekä sinulle että koirallesi. Laite vaihtaa automaattisesti parhaan kuuluvuuden takaavan verkon välillä.
Rakenne
Kestävä ja vesi- ja pölytiivis: Soveltuu kaikissa sääolosuhteissa ja maastoissa. Mukautuva rakenne: Panta mukautuu koiran kaulaan mukavuuden takaamiseksi.
Käytettävyys
Roamaava SIM-kortti: Käyttää kaikkia saatavilla olevia matkapuhelinverkkoja, toimien lähes kaikkialla maailmassa.
Paikannus
iOT-teknologia: Tarkka ja reaaliaikainen sijaintitieto. Paikkatieto 3 sekunnin välein: Varmistaa, että tiedät aina koirasi sijainnin. NB-IoT / LTE-CAT M1 ja 4G: Nopea ja luotettava verkko.
Ohjelmisto
Uusi Tracker-sovellus: Tarkat kartat ja monipuoliset ominaisuudet. Näe eri koiratutkat samalla kartalla: Voit seurata Tracker, Ultracom ja B-bark koiratutkia samanaikaisesti. Jaa sijainti ryhmätoiminnon avulla: Helppo sijainnin jakaminen ystäville ja metsästyskavereille.
Tekniset tiedot:
Akku: 3200 mAh Li-ion
Toiminta-aika: Jopa 120 h
Laturi: Verkkovirtalaturi
Paikannus: GPS/Glonas
Käyttölämpötila: -25 °C … + 55 °C
Paino: 290 g
Pituus: 20-54,5 cm
Vesitiiviys: IP 67
Matkapuhelinverkko taajuudet: 2G, 4G, NB-IoT / LTE-CAT M1
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 27.2.2025 klo 13.45 ・ Ilmoituksen tunnus: 20965383