Kuvagalleria
Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense 50ml
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Jo Malonen huippusuosittu, mielettömän hieno Cypress & Grapevine miesten tuoksu. Ostettu ja avattu 17.2.2025, suihkutettu vain kaksi suihkausta. Kuitti on tallella, joten siitä voi halutessaan tarkistaa päivämäärät. Hollywood-tähti Tom Hardyn nimikkotuoksu.
Luulin että tuoksu sopii itselle, mutta ei sitten kokeilun jälkeen oikeasti sopinutkaan. Jollekin toiselle ehdottomasti huippuluokan miehekäs ja kestävä hajuvesi. Alkuperäinen pakkaus on siistissä kunnossa, joten tämän kehtaa vielä antaa vaikka lahjaksikin.
Sypressien aromiset vivahteet yhdistyvät viiniköynnöksen lämpöön ja meripihkan sensuaalisuuteen. Raikas ja puinen miesten tuoksu, joka jättää pysyvän vaikutuksen. Hienostunut, erottuva ja rohkea.
Kaupat mieluiten kasvokkain Tampereen seudulla, mutta voin postittaa ostajan lukuun.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 2.3.2025 klo 8.36 ・ Ilmoituksen tunnus: 20978300