Kuvagalleria
(1/5)
Eterna - Sonic - Electronic - Miehet - 1970-1979
Myydään732 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Made in Swiss miesten rannekello 70-luvulta!
Kaunis ja harvinainen Eterna - Sonic Electronic, tämä kello on monien keräilijöiden haluama.
Tämä kello toimii tarkasti ja säilyy hyvin. Viimeisimmän huollon päivämäärä tuntematon.
Alkuperäinen viritinliike ja on erittäin hyvässä kunnossa. Tällainen mekanismi on erittäin kestävä.
Erittäin hyvässä kunnossa oleva kromattu alkuperäinen kotelo. Koteloa ei koskaan remontoitu.
Alkuperäinen kruunu.
Päivämääräikkuna muuttuu erittäin hyvin. Siinä on myös nopea päivämäärän vaihto ja sekuntikellon pysäytystoiminto.
Kellossa on erittäin hyväkuntoinen kellotaulu, jossa on hopeiset viisarit ja hopeiset indeksit.
Kellon koko on 34 mm ilman kruunua.
Korvakkeen välinen etäisyys on 41 mm.
Alkuperäinen teräskotelo erittäin hyvässä kunnossa.
Kellossa on erittäin hyväkuntoinen musta nahkaranneke (18mm) hopeisella soljella.
* Kaikki paketit lähetetään Puolan Postin tai muun virallisen kuriiriyrityksen kautta, lisään aina seurantanumeron ennen toimitusta.
** Katso kuvat huolellisesti, kellot ovat usein käytettyjä ja vanhoja, jos sinulla on ongelmia kellon kanssa toimituksen jälkeen, laita minulle ensin viesti, niin teemme kaikkemme korjataksemme sen.
Ystävällisin terveisin.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 22008562 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 22.3.2025 klo 17.08 |