Kuvagalleria
(1/3)
ERÄ UUSIA Tempur Almeria-sänkykokonaisuuksia
Myydään1 948 €
Kuvaus
Tempur Almeria- vuoderunko nyt kaupan päälle patjan ostajalle!
Runko saatavilla koossa 90x200cm tai 180x200cm, kromatuilla shampanjalasin-mallisilla jaloilla.
Sänkykokonaisuus alkaen 1948 € Tempur Pro Smart Cool patjalla!
TEMPUR Almeria -parisängyssä yhdistyy andalusialainen kepeys sekä jenkkityylinen design. Sängynrunko koostuu lujasta pohjasta sekä pussijousista, ja se on saatavilla mustalla verhoiluvärillä sekä kromisilla jaloilla. Täydennä kokonaisuus yksilöllisesti sopivalla TEMPUR PRO SmartCool -patjalla, joka on valittavana kolmesta eri tunteesta ja korkeudesta.
Soft - Ylellisen pehmeä, mutta myös tukea antava
TEMPUR Soft -patja on suunniteltu varta vasten pehmeyttä arvostaville nukkujille. Patjalla lepäät kuin höyhenillä, mutta nautit samalla alla olevan tukea antavan TEMPUR-materiaalin hyödyistä. Saatavilla korkeudet 21cm, 25cm ja 30cm.
Medium - Muotoutuminen ja tuki täydellisessä balanssissa
TEMPUR Medium -patja sopii nukkujille, jotka haluavat nauttia yksilöllisen muotoutumisen ja keskivahvan tuen täydellisestä tasapainosta. TEMPUR Medium -patja mukautuu ihanteellisesti kehon lämpöön, painoon ja muotoihin, minkä ansiosta se lievittää kehoon kohdistuvaa painetta. Saatavilla korkeudet 21cm, 25cm ja 30cm.
Firm - Voimakkaan tuen tunne
TEMPUR Firm -patja sopii nukkujille, jotka toivovat patjaltaan voimakasta tukea. Materiaali reagoi kehon lämpöön, painoon ja muotoihin sekä varmistaa sen, että kehosi pysyy voimakkaasti tuettuna läpi yön.Saatavilla korkeudet 21cm, 25cm ja 30cm.
Mietityttääkö, mikä patjoista tukee juuri sinun nukkumisergonomiaasi?
Varaa aika nukkumisergonomia kartoitukseen, tarjoamme kahvit sekä herkut ja saat ajanvaraajanlahjan, jonka arvo jopa 119€!
Kartoituksessa asiantuntija auttaa selvittämään sinulle yksilöllisesti sopivan patjaratkaisun.
Varaa aika https://tempurbrandstore.fi/myymala/joensuu/ tai soittamalla meille 050 560 8350.
Kiinnostuitko tai jäikö jokin mietityttämään? Ota yhteyttä:
joensuu@tempur.fi tai 0505608350
Tarjoamme osamaksuvaihtoehtoja, Nordea Tuohi ja OP -rahoitus!
Nordea Tuohi: Tuohi Mastercard on kansainvälinen maksuaika- ja luottokortti sekä toistaiseksi voimassa oleva jatkuva luotto, luottoraja 1500 - 10 000 euroa. Todellinen vuosikorko 2 000 euron luotolle on 24,3 % ja luoton arvioitu kokonaiskustannus 2 245,9 euroa, kun luoton korko on vaihtuva 3 kuukauden Euribor (2,73 %, 1/2025) + 14 % (eli kokonaiskorko 16,7 %, 01/2025), tilinhoitomaksu on 5 euroa kuukaudessa ja luotto maksetaan takaisin 12 erässä (187,2 euroa) kuukauden välein. Luotonantaja on Nordea Rahoitus Suomi Oy, Aleksis Kiven katu 9, Helsinki.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.
Lisätietoja
- Kunto
- Uusi
Sijainti
Ilmoituksen tunnus | 22125386 |
---|---|
Viimeksi muokattu | 25.3.2025 klo 15.38 |