Kuvagalleria
Tommy Hilfiger Vintage olkalaukku
Tuotteen kuvaus
Kunto: Hyvä
Merkki: Tommy Hilfiger
Sukupuoli: Naiset
Materiaali: Muovi
Myydään Tommy Hilfiger vintage olkalaukku vuodesta 2012. On käytetty, mutta siistissä ja hyvässä kunnossa. Pientä kulumaa toki löytyy. Materiaali muovia ja osittain nahkaa (hihnat ja reunus). Sisällä lompakko/kukkaro. Kuvissa näyttää hieman isommalta kun todellisuudessa. Keskikokoinen laukku, ei ole iso. Mitat: leveys n. 36 cm, pituus n. 25 cm, pohja/syvyys n. 13 cm. Hihnat n. 50 cm. Katso muutkin minun ilmoituksen, kaapin tyhjennys menossa. Myynnissä myös paljon käsityökoruja jms hauskaa.
Nouto Kivistö/Vantaa tai postikulut lisätään. Nopea lähetys ja nouto jopa samana päivänä. Maksu toridiili, mobilepaylla, tilisiirto tai käteinen.
#tommy hilfiger laukku #olkkalaukku #käsilaukku #sininen laukku #vintage olkkalaukku #merkkilaukku #merkkilaukut #luksuskäsilaukku
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 23.4.2025 klo 23.56 ・ Ilmoituksen tunnus: 23435234