Kuvagalleria
Rannekoru kullan ja ruskean eri sävyjä
Tuotteen kuvaus
Kunto: Uusi
Päämateriaali tai -kivi: Muovi
Joustavanauhainen käsikoru kullan ja ruskean sävyissä on tehty laadukkaista erikoisemmista helmistä. Keskipiste on hieno käsintehty ruusuhelmi ja lisää bling blingiä tulee kullanvärisistä spacereistä.
Myynnissä on monia erilaisia itse tekemiäni helmikoru- ja avainketjusettejä, teemoina esim Disney, Sanrio (Hello Kitty, Cinnamoroll, Kuromi, My Melody jne), Popmart (maailmalla suositut, Suomessa vielä melko tuntemattomat Crybaby, Labubu, SkullPanda), kukkateemaa, suklaata, perhosia, sydämiä... Voit esittää toiveita millaisen ketjun tai korun haluaisit. Erilaisia helmiä ja figuureja, charmseja ym löytyy paljon. Kuvissa yksityiskohtia tähän koruun käytetyistä laadukkaista helmistä.
Rannekorujen lisäksi teen helmikyniä, kännykkä- ja reppukoruja sekä pidempiä avainketjuja / wristletejä, ja myyn askartelutarvikkeita sekä kynsikoristeita.
Huom: KOIRATALOUS.
Voin lähettää tavaroita joko Toridiilillä tai ärräpussilla / postitse ja yhdistelen postikuluja järkeviksi, jos ostat enemmän. Tampereen seudulla voin sopia noudostakin.
#diy #helmet #itsetehty
#käsikoru
#ranneketju
#itsetehtykoru #korulahja #lahjaidea #kurpitsahelmi #pumpkin bead #rhinestone #kimallehelmi
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 10.2.2025 klo 17.21 ・ Ilmoituksen tunnus: 20173418
Myyjän muut ilmoitukset
Näytä kaikki (24)Samankaltaisia ilmoituksia
8 €
![Ilmoituksen kuva](https://img.tori.net/dynamic/480x480c//2025/1/vertical-0/19/4/192/869/44_4f333154-ff9b-47f6-9196-af6d35572055.jpg)