Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Marklin 3037 Br141 DB. Digitaalisesti muunnettu ESU-veturin ohjaajalla ja Esu-magneetilla. Ajattelin, että sen on oltava moniprotokolla, mutta saan sen toimimaan vain DCC:llä, joten se myydään DCC-digitaalina. Joten aja DCC-keskusyksiköllä, kuten Mobile Station 2/3 ja Central Station 2/3. Ei ohjaa analogia. Etusignaali kytkettävä. Kaunis metallinen veturi, kulkee todella hyvin. Kuvat ovat osa kuvausta.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.