Kuvagalleria
Myydään erittäin hyväkuntoinen Lasten abc-kirjasarja
Tuotteen kuvaus
Kunto: Kuin uusi
Myydään erittäin hyväkuntoinen Ensi kirjaimeni ABC -kirjasarja, joka koostuu 29 tarinakirjasta, jossa on oma kirja aakkosten jokaiselle kirjaimelle. Sankareina ovat kirjainjunalla ajelevat lapset Aa ja Bee. Lisäksi mukana on Aan ja Been kirjainpelit kirja, jonka sisällä magneettikirjaimet omassa kotelossa. Se sisältää 60 magneettia, joissa isoja ja pieniä aakkoskirjaimia. Näillä on hauska pelata ja leikkiä. Mahtava paketti kirjainten opetteluun.
Tässä erittäin hyvässä kunnossa oleva kirjapaketti seuraavalle innokkaalle oppijalle. Kirjojen takakansista saa muodostettua myös palapelin. Myyn kirjat sarjana.
Vaihtoehdot kaupantekoon:
1. Nouto Tuusulan Jokelasta,
2. Sopimuksen mukaan Nouto arkisin 9-15 välillä Helsingin Jätkäsaaresta.
3. Kulkeutuu arkiaamuisin/-iltapäivisin/-iltaisin työmatkalla Jokela-Kilpilahti välillä. Reitistä riippuen matkalle saadaan sovitettua Kellokoski, Järvenpää, Hyrylä, Kerava, Paippinen, Nikkilä ja Söderkulla.
Maksu: Mobile Pay tai käteinen.
Käyttäjäprofiili
Kirjaudu sisään, jos haluat nähdä profiilin ja lähettää viestejä.
Kirjaudu sisäänIlmoituksen metatiedot
Viimeksi muokattu: 14.3.2025 klo 15.52 ・ Ilmoituksen tunnus: 21624623