TAG Heuer - 2000 Professional 200 Meters - 962.213 - Miehet - 1980-1989
Myydään500 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Tuotemerkki:TAG Heuer - 2000 Professional 200 metriä - Ei varaushintaa - 962 213 - Miehet - 1980-1989
Viitenumero: 962.213
Sarjanumero: 962.213
Sukupuoli: Miehet
Ajankohta: 1980-luku
Liike: Quartz Battery Eta
Kotelon materiaali: Teräs
Tyyppi: Analoginen rannekello
Lähetetty vakuutettu: Kyllä
Kunto: hyvä (käytetty)
Kotelon halkaisija: n. 33,5 mm (ilman kruunua)
Kokonaispituus: 19 cm
Kruunu: Alkuperäinen
Solki: Alkuperäinen
Rannekoru: Alkuperäinen
Tämä kello lähetetään uudella nahkarannekkeella
Kaikki kellomme huollettiin kelloseppämme toimesta, huoltoon sisältyi liikkeen puhdistus ja öljytys sekä kellon säätö.
Kello pakataan huolellisesti ja toimitetaan DHL- tai Fedex-vakuutettuna
Kun kello on vastaanotettu, tarkista, että kello on kunnossa. Jos sinulla on ongelma, älä huoli, ennen kuin lähetät negatiivisen arvostelun, huoltopalvelumme on erittäin reagoiva ja ratkaisee ongelmasi hyvin lyhyessä ajassa
Jos kauppa peruuntuu, ostaja on velvollinen palauttamaan tuotteen paikallisille varustamoille (ei UPS, DHL, TNT, FEDEX) ja maksamaan jälleentuontiverot.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.