Optima - Swiss Watch - OSL300-SR-7 - Naiset - 2011-nykypäivä
Myydään280 €
Kuvaus
Ilmoitettu hinta on Osta heti -hinta, eikä se sisällä 9 %:n ostajakomissiota, 3 €:n ostajamaksua eikä toimituskuluja (tuotteet sijaitsevat ulkomailla). Tarkat kustannukset löytyvät Catawikin verkkosivustolta.
Upouusi, Sveitsissä valmistettu Optima Sveitsiläinen kvartsikello.
Myydään suoraan tehtaalta.
Mukana alkuperäinen laatikko, etiketti ja 2 vuoden voimassa oleva kansainvälinen takuu ostopäivästä.
1923, legendan synty, Optima-kellojen kauneus piilee niiden yksityiskohdissa. Metalleista ja helmiäisistä jalokiviin, Optima yhdistää eri materiaaleja kerroksittain luodakseen kellon kellotauluun hillityn kohokuvion.
Malli: OSL300-SR-7
Kellotaulu: Valkoinen helmiäinen. PVD rose-gold kädet täynnä lumen ja PVD rose-gold indeksit.
Kotelon koko: 38 mm, paksuus 10,90 mm.
Kotelon materiaali: PVD-ruusukultainen ja hopeanvärinen ruostumaton teräs
Lasi: Mineraalikristalli
Liike: Sveitsiläinen kvartsi
Rannekoru/hihna: PVD ruusukultan ja hopean värinen ruostumattomasta teräksestä valmistettu metallinauha, jossa perhosilmukka, leveä 20 mm.
WR: 50 m (5 ATM / 169 jalkaa)
Toiminnot: Keskitä tunti, minuutti, sekuntiosoittimet ja päivämäärä klo 6.
Toimitus: rekisteröity ja vakuutettu, hyvin pakattu
Lähetämme pakettisi Ranskasta, mutta olemme sveitsiläinen yritys. EU-asiakkaat eivät maksa veroja.
Ostajat EU:n ulkopuolella, tarkista tulliehdot.
Tietoja Catawikista
Catawiki on Euroopan vierailluin erikoisesineiden kuratoitu markkinapaikka, joka tarjoaa yli 75 000 kohdetta huutokauppaan viikoittain. Missiomme on tarjota asiakkaillemme jännittävä ja saumaton kokemus vaikeasti löydettävien erikoistuotteiden ostamisesta ja myymisestä.
Huom! Painike, joka näyttää koko kuvauksen on pelkästään visuaalinen.